Kamera bezprzewodowa wifi dahua hero c3a
kamera bezprzewodowa wifi dahua hero c3a, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: C3A
Kod kreskowy: 6923172579683
Opis
Kamera bezprzewodowa wifi dahua hero C3A
Pełnokolorowa kamera wifi 3mpx dahua hero C3A - najważniejsze cechy:
✅Wysoka jakość obrazu w 3MPx: gwarantuje przejrzystość i szczegółowość, wyraźny obraz z ostrymi szczegółami
✅Zaawansowane funkcje ai: wykrywanie ruchu ludzi i pojazdów, analiza kształtu, linia wirtualna, wykrywanie dźwięku, planowanie alarmów
✅Obsługa wi-fi: umożliwia zdalny dostęp i monitorowanie obrazu na żywo z dowolnego miejsca.
✅ Wbudowana dioda ir: gwarantuje wyraźne nagrania w nocy, z maksymalną odległością oświetlenia ir wynoszącą 10 m.
✅Obsługa karty micro sd 256GB: zapewnia dużą przestrzeń na zapis nagrań.
✅Wbudowany mikrofon i głośnik: umożliwia dwukierunkową komunikację i rejestrowanie dźwięku.
✅Dwuzakresowe wi-fi: kamera hero C3A obsługuje zarówno pasmo 2,4 ghz, jak i 5 ghz, co zapewnia większą elastyczność i lepszą wydajność. Pasmo 2,4 ghz ma większy zasięg, podczas gdy pasmo 5 ghz oferuje większą przepustowość i mniejsze zakłócenia.
✅Produkt z oficjalnej, polskiej dystrybucji: przeznaczony na rynek europejski, co gwarantuje pełną zgodność z lokalnymi standardami i wsparcie techniczne
Super bohater w twoim domu- kamera monitorująca ip wifi dahua hero C3A- specyfikacja i dane techniczne:
- Model: hero C3A
- Obsługa kart pamięci: tak, microsd do 256 gb (uwaga: brak w zestawie!)
- Przysłona: ƒ/2
- Rozdzielczość wideo: 3Mpx
- Wizja nocna: tak
- Łączność wi-fi: 2.4
- Temperatura pracy: od -10°c do 45°c
- Funkcje: powiadomienia na smartfona android / ios, tryb nocny, wykrywanie ruchu ludzi i pojazdów, analiza kształtu, linia wirtualna, wykrywanie dźwięku, planowanie alarmów
- Szyfrowana transmisja danych: tak
- Kolor obudowy: biały
- Wymiary: Φ68 mm × 31.9 mm × 119.2 mm
- Waga: 95 g
- Aplikacja: dmss
- Zawartość opakowania kamery: akcesoria montażowe, instrukcja obsługi, kabel zasilający, urządzenie
Specyfikacja techniczna:
| Kamera | |
| Przetwornik obrazu | Cmos 1/3,2" |
| Maksymalna rozdzielczość | 2304 (h) × 1296 (v) |
| Migawka | Automatyczny/ręczny 1/3 s–1/100 000 s |
| Zasięg | Do 10 m (ir) |
| Kontrola podświetlacza | Automatyczny |
| Ilość diod led | 1 (dioda ir led) |
| Regulacja kąta | Panorama: 0° do 360°; |
| Pochylenie: -10° do 70° | |
| Obiektyw | |
| Przysłona | F2.0 |
| Pole widzenia | Wys.: 99°; v: 55°; u: 117° |
| Analityka ai | |
| Wykrywanie ludzi | Tak |
| Wideo | |
| Kompresja wideo | H.265 |
| Ilość klatek | Główny strumień: 2304 × 1296 @ (1-25/30 kl./s) |
| Strumień pomocniczy: 640 × 360@(1-25/30 fps) | |
| Rozdzielczość | 3M (2304 × 1296); nhd (640 × 360) |
| Szybkość transmisji wideo | H.265: 80 kb/s–4096 kb/s |
| Dzień/noc | Automatyczny (icr)/kolor/czarno-biały |
| Wdr | Dwdr |
| Wykrywanie ruchu | Tak |
| Obrót obrazu | 0°/180° |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak, wbudowany mikrofon |
| Wbudowany głośnik | Tak, wbudowany głośnik |
| Kompresja dźwięku | G.711a |
| Sieć | |
| Wi-fi | Ieee 802.11b/g/n/ax 2,412–2,472 ghz, 2,4G |
| Przechowywanie | Karta micro sd (do 256 gb) |
| Oprogramowanie zarządzające | Dmss |
| Klient mobilny | Ios; android |
| Ogólne | |
| Zasilanie | 5 vdc, 1 a |
| Pobór mocy | Podstawowy: 1,49 w; |
| Maks.: 2,48 w (h.265+ ir) | |
| Temperatura pracy | –10°c ~ +45°c |
| Wilgotność robocza | ≤95% |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wymiary produktu | Φ68 mm × 31,9 mm × 119,2 mm |
| Waga netto | 95 gr |
| Certyfikaty | Ce |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.