Kamera bcs view bcs-v-tip14fsr3l3(2)
kamera bcs view bcs-v-tip14fsr3l3(2), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-V-TIP14FSR3L3(2)
Kod kreskowy: 5904890714083
Opis
Kamera bcs view bcs-v-TIP14FSR3L3(2)
Najważniejsze cechy
- Kamera ip tubowa 4Mpx
- Przetwornik 1/3" ps cmos
- Technologia skylight
- Obiektyw stały 2.8 mm
- Wdr 120dB
- Wbudowany mikrofon
- Ir 30m, whitelight 30m
- Obudowa IP67
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-v-TIP14FSR3L3(2) |
| Linia produktowa | Bcs view |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 4 mpx |
| Przetwornik | 1/3'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2560(h) × 1440(v) |
| Obiektyw | Stały, 2.8 mm, F1.6 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Kąt widzenia | H: 98°, v: 54°, d: 114° |
| Dori | Detect: 63 m, observe: 25 m, recognize: 12 m, identify: 6 m |
| Czułość kamery | 0.005Lux (F1.6, agc), 0Lux (b/w, ir) |
| Stosunek s/n | 52 db |
| Balans bieli | Auto / manual (awb) |
| Wdr | 120 db |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr (120 db) |
| Migawka | Auto / manual 1/3 ~ 1/100000 s |
| Kontrola wzmocnienia | Auto / manual (agc) |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Roi | Region of interest |
| Obrót obrazu | Mirror |
| Liczba strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 4M, 2M, 720P, vga, 360P |
| Strumień główny | 2560×1440 @ 20 fps, 1920×1080 @ 25 fps, 1280×720 @ 25 fps |
| Strumień drugi | 1280×720 @ 25 fps, 640×480 @ 25 fps, 640×360 @ 25 fps |
| Bitrate | 32 kbps ~ 8 mbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Tryb dzień/noc | Icr |
| Oświetlacz ir | Ir led + whitelight, zasięg ir: 30 m, whitelight: 30 m |
| Mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711ulaw / g.711alaw / g.722.1 / g.726 / MP2L2 / pcm / aac |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (win/linux/mac), aplikacja mobilna (ios/android) |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t) |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, dhcp, dns, http, rtp, rtsp, ntp, igmp, IPv6, udp, qos, ftp, smtp |
| Bezpieczeństwo | Digest authentication, login auth/account lockout, ip filtering |
| Zasilanie | 12V dc / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max 6.5 w |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Warunki pracy | -30°c ~ +60°c, max 95% rh |
| Wymiary | 170.8 × 66 × 69.1 mm |
| Waga | 0.28 kg |
| Ai — funkcje inteligentne | Detekcja ruchu z rozpoznawaniem osób i pojazdów mechanicznych |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.