Kamera bcs point bcs-p-sip6825sr20-ai2
kamera bcs point bcs-p-sip6825sr20-ai2, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-P-SIP6825SR20-AI2
Kod kreskowy:
Opis
Kamera bcs point bcs-p-SIP6825SR20-AI2
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-p-SIP6825SR20-AI2 |
| Linia produktowa | Bcs point |
| Ndaa | National defense authorization act |
| Typ kamery | Ptz |
| Rozdzielczość | 8 mpx |
| Przetwornik | 1/1.8'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 3840(h)×2160(v) |
| Obiektyw | Motozoom |
| Ogniskowa | 6~150 mm |
| Apertura | F 1.5~3.4 |
| Focus | Auto / manual |
| Iris | Auto / manual |
| Zoom optyczny | 25× |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 60.5°~3.1° v: 36.3°~1.8° d: 74.3°~3.7° |
| Dori | Detect 143~3116m / observe 57~1246m / recognize 29~623m / identify 14~312m |
| Czułość kamery | 0.003Lux(F1.5,agc) 0Lux(b/w,ir) |
| Stosunek s/n | 56dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | Dwdr |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / dwdr |
| Migawka | Auto / manual 1~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 2D/3D dnr |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości | 8M(3840×2160) / 6M(3072×2048) / 4M(2688×1520)(2560×1440) / 2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / D1(720×576) / 2CIF(704×288) / (640×360) / cif(352×288) |
| Strumień główny | 3840×2160 / 3072×2048 / 2688×1520 / 2560×1440 / 1920×1080 (25/30fps) |
| Strumień drugi | 1280×720 / 720×576 / 640×360 (25/30fps) |
| Strumień trzeci | 720×576 / 640×360 / 704×288 / 352×288 (25/30fps) |
| Bitrate | 128Kbps~16Mbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led |
| Zasięg ir | 200m |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711U / g.711A |
| Wejście alarmowe | 2 |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 256GB |
| Dodatkowe interfejsy | RS485, bnc |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 24 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, igmp, icmp, arp, tcp, udp, dhcp, pppoe, rtp, rtsp, rtcp, dns, ddns, ntp, ftp, upnp, http, https, smtp, 802.1x, snmp, qos, rtmp, ssl/tls |
| Bezpieczeństwo | Https, ssl, tls, digest authentication, login authentication, account lockout, ip address filtering, arp protection |
| Rodzaj zasilania | 24V ac / 24V dc / poe(802.3bt) |
| Pobór mocy | Max 58W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP66 |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | Tvs 6kV |
| Warunki pracy | -40°c~+70°c max 95% rh |
| Wymiary | Ø227mm×384.8mm |
| Waga | 5.6 kg |
| Prędkość pan | 0.1°/s~200°/s(300°/s preset) |
| Prędkość tilt | 0.1°/s~200°/s(240°/s preset) |
| Zakres pan | 0°~360° |
| Zakres tilt | -15°~90° auto-flip |
| Auto tracking | Tak |
| Ai - wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai - ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai - rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii redukuje fałszywe wywołanie alarmu. |
| Ai - detekcja twarzy | Wykrywanie i śledzenie twarzy, zdjęcie twarzy |
| Ai - liczenie osób | Liczenie osób dla przekroczenia linii/wtargnięcia w obszar, liczenie wejść, wyjść |
| Akcesoria w zestawie | Adapter ptz, zasilacz 24VDC |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.