Kamera bcs point bcs-p-sip155sr3-ai2
kamera bcs point bcs-p-sip155sr3-ai2, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-P-SIP155SR3-Ai2
Kod kreskowy: 5904890702479
Opis
Kamera bcs point bcs-p-SIP155SR3-Ai2
Najważniejsze cechy
- Kamera ip obrotowa 5Mpx
- Wifi(IEEE802.11b/g/n)
- Przetwornik 1/2.7" ps cmos
- Technologia skylight
- Zgodność z ndaa
- Obiektyw motozoom 2.7~13.5mm
- Zoom optyczny 5x
- WDR120dB
- Ir 30m
- Alarm 1/1, mikrofon, głośnik
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-p-SIP155SR3-Ai2 |
| Linia produktowa | Bcs point |
| Ndaa | Tak |
| Nagrywanie w chmurze bcs | Tak |
| Typ kamery | Ptz |
| Rozdzielczość | 5 mpx |
| Przetwornik | 1/2.7'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2880(h) × 1620(v) |
| Obiektyw | Motozoom |
| Ogniskowa | 2.7 ~ 13.5 mm |
| Apertura | F1.2 |
| Focus | Auto / manual |
| Iris | Auto |
| Zoom optyczny | 5× |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 106.9°~30.6°, v: 56.0°~17.7°, d: 131.5°~39.8° |
| Dori | Detekcja: 71–247 m, obserwacja: 28–99 m, rozpoznanie: 14–49 m, identyfikacja: 7–25 m |
| Czułość | 0.003 lux (F1.2, agc), 0 lux (b/w, ir) |
| Stosunek s/n | 56 db |
| Balans bieli | Auto / manual (awb) |
| Wdr | 120 db |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr |
| Migawka | Auto / manual, 1~1/100000 s |
| Kontrola wzmocnienia | Auto / manual (agc) |
| Redukcja szumów | 2D/3D dnr |
| Obrót obrazu | Mirror, flip (0°/90°/180°/270°) |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości | 5M / 2M / 720P / D1 / 2CIF / 640×360 / cif |
| Strumień główny | Do 2880×1620 (25/30 fps) |
| Strumień drugi | Do 1920×1080 (25/30 fps) |
| Strumień trzeci | Do 720×576 (25/30 fps) |
| Bitrate | 128 kbps ~ 16 mbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Tryb dzień/noc | Icr mechaniczny filtr ir |
| Ir | Ir led, zasięg do 30 m |
| Mikrofon | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Kompresja audio | G.711U / g.711A |
| Wejścia alarmowe | 1 |
| Wyjścia alarmowe | 1 |
| Gniazdo karty sd | Microsd do 256 gb |
| Dodatkowe interfejsy | RS485 |
| Obsługa | Web, cms bcs manager (windows/linux/mac), aplikacja mobilna ios/android |
| Detekcja ruchu | 4 strefy |
| Maski prywatności | 24 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps, wi-fi 2.4 ghz (IEEE802.11b/g/n) |
| Zgodność | Onvif (s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, igmp, icmp, arp, tcp, udp, dhcp, pppoe, rtp, rtsp, rtcp, dns, ddns, ntp, ftp, upnp, http, https, smtp, 802.1x, snmp, qos, rtmp, ssl/tls |
| Bezpieczeństwo | Https, ssl, tls, uwierzytelnianie, blokada konta, filtr ip, ochrona arp |
| Zasilanie | 12VDC / poe (802.3at) |
| Pobór mocy | Max 15 w |
| Kolor obudowy | Biały |
| Ochrona przepięciowa | Tvs 4 kv |
| Temperatura pracy | -10°c ~ +50°c, ≤95% rh |
| Wymiary | Ø129 mm × 143.6 mm |
| Waga | 0.76 kg |
| Prędkość pan | 0.1°/s ~ 60°/s (preset 60°/s) |
| Prędkość tilt | 0.1°/s ~ 50°/s (preset 50°/s) |
| Zakres pan | 0° ~ 350° |
| Zakres tilt | 0° ~ 90° |
| Ai - funkcje | Algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai - ochrona perymetryczna | Wtargnięcie, przekroczenie linii |
| Ai - rozpoznawanie obiektów | Osoba/pojazd mechaniczny, redukcja fałszywych alarmów |
| Ai - detekcja twarzy | Wykrywanie, śledzenie, zdjęcia twarzy |
| Ai - liczenie osób | Wejścia, wyjścia, przekroczenia linii, wtargnięcia |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.