Kamera bcs point bcs-p-dip24fc-ai1
kamera bcs point bcs-p-dip24fc-ai1, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-P-DIP24FC-Ai1
Kod kreskowy: 5904890713499
Opis
Kamera bcs point bcs-p-DIP24FC-Ai1
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-p-DIP24FC-Ai1 |
| Linia produktowa | Bcs point |
| Ndaa | National defense authorization act |
| Nagrywanie w chmurze bcs | Tak |
| Typ kamery | Kopuła |
| Rozdzielczość | 4 mpx |
| Przetwornik | 1/1.8'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2688(h)×1520(v) |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.0 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 110.4°, v: 60.5°, d: 115.2° |
| Dori | Detect 43m / observe 17m / recognize 9m / identify 4m |
| Czułość kamery | 0.0003Lux(F1.0,agc) |
| Stosunek s/n | 52dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120dB |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia (agc) | Auto / manual |
| Redukcja szumów | 2D/3D dnr |
| Roi | Region of interest |
| Defog | Digital |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°(tryb korytarzowy)/180°/270° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 4M(2688×1520)(2560×1440) / 3M(2304×1296) / 2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / D1(720×576) / (640×360) / 2CIF(704×288) / cif(352×288) |
| Strumień główny | 2688×1520@25fps, 2560×1440@25fps, 2304×1296@30fps, 1920×1080@30fps |
| Strumień drugi | 1280×720@30fps, 720×576@30fps, 640×360@30fps, 704×288@30fps, 352×288@30fps |
| Bitrate | 128Kbps~6144kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / mjpeg |
| Nightcolor | Nightcolor 2.0 |
| Mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U |
| Przechowywanie | Nas(nfs) |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 256GB |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100Mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, igmp, icmp, arp, tcp, udp, dhcp, pppoe, rtp, rtsp, rtcp, dns, ddns, ntp, ftp, upnp, http, https, smtp, 802.1x, snmp, qos, rtmp, ssl/tls |
| Bezpieczeństwo | Password protection, strong password, https encryption, export operation logs, basic/digest authentication rtsp, digest authentication http, tls 1.2, wsse/digest authentication onvif |
| Rodzaj zasilania | 12V dc / poe(802.3af) |
| Pobór mocy | Max 2.8W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| IK10 | Tak |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | 4kV |
| Warunki pracy | -30°c~+60°c, max 95% rh |
| Wymiary | Ø128×100mm |
| Waga | 0.63kg |
| Ai - wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai - ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai - rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie ludzi dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii redukuje fałszywe wywołanie alarmu. |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.