Kamera bcs line bcs-l-tip55fcr3l3-ai1(3)
kamera bcs line bcs-l-tip55fcr3l3-ai1(3), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-TIP55FCR3L3-Ai1(3)
Kod kreskowy: 5904890713246
Opis
Kamera bcs line bcs-l-TIP55FCR3L3-Ai1(3)
Przeznaczenie
- Kamera ip tubowa 5Mpx
- Przetwornik 1/2.7" ps cmos
- Technologia nightcolor
- Technologia adc
- Obiektyw stały 2.8mm
- WDR120dB
- Ir 30m, whitelight 30m
- Alarm 1/1, audio 1/1, mikrofon, głośnik
- Obudowa IP67
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-TIP55FCR3L3-Ai1(3) |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 5 mpx |
| Przetwornik | 1/2.7'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2960(h) × 1688(v) |
| Ram | 256 mb |
| Rom | 1 gb |
| Obiektyw | Stały, 2.8 mm, F1.0 |
| Focus / iris | Stały / stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 97°, v: 70°, d: 128° |
| Dori | Detekcja: 66 m, obserwacja: 26 m, rozpoznanie: 13 m, identyfikacja: 7 m |
| Czułość | 0.003 lux (kolor, F1.0, 30IRE), 0.0003 lux (b/w), 0 lux (ir) |
| S/n | 56 db |
| Balans bieli | Auto / manual (awb) |
| Wdr | 120 db |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr / ssa |
| Migawka | 1/3 ~ 1/100000 s (auto / manual) |
| Kontrola wzmocnienia | Auto / manual (agc) |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Ldc | Korekcja dystorsji obiektywu |
| Roi | Region of interest |
| Defog | Elektroniczny |
| Obrót obrazu | Mirror, flip (0°/90°/180°/270°) |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości strumieni | 5M, 4M, 3M, 2M, 1.3M, 720P, D1, vga, cif |
| Bitrate | 3 kbps ~ 16384 kbps |
| Kompresja wideo | H.265+/h.265/h.264+/h.264/mjpeg/ai coding |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Oświetlacz ir | Ir led + whitelight, zasięg do 30 m |
| Nightcolor | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Adc (aktywny odstraszacz) | Alarm optyczno-dźwiękowy |
| Wejście/wyjście audio | 45658 |
| Kompresja audio | G.711A, g.711Mu, g.723, g.726, pcm |
| Wejście/wyjście alarmowe | 45658 |
| Przechowywanie | Ftp, sftp, nas |
| Gniazdo microsd | Do 512 gb |
| Obsługa | Web, cms bcs manager, mobile app |
| Detekcja ruchu | 4 strefy |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, qos, upnp, ntp, multicast, icmp, igmp, nfs, pppoe, snmp, P2P |
| Bezpieczeństwo | Https, ssl, rtsp/tls, a/v encryption, IEEE802.1X, uwierzytelnianie, ca cert, firewall, filtrowanie ip/mac, blokada konta, ochrona przed atakami dos, trusted boot/execute, szyfrowanie plików konfiguracyjnych, itp. |
| Zasilanie | 12V dc / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max 8.8 w |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Temperatura pracy | -40°c ~ +60°c, do 95% rh |
| Wymiary | 288.4 × 94.4 × 84.7 mm |
| Waga | 1 kg |
| Ai - funkcje inteligentne | Rozpoznawanie i analiza obrazu, ochrona perymetryczna (wtargnięcie, przekroczenie linii), rozpoznawanie osoby/pojazdu, smd 4.0 redukujący fałszywe alarmy |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.