Kamera bcs line bcs-l-tip412fcr3l3-ai1
kamera bcs line bcs-l-tip412fcr3l3-ai1, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-TIP412FCR3L3-Ai1
Kod kreskowy: 5904890715455
Opis
Kamera bcs line bcs-l-TIP412FCR3L3-Ai1
Przeznaczenie
- Kamera ip tubowa 12Mpx
- Przetwornik 1/2.5" ps cmos
- Technologia nightcolor
- Obiektyw stały 2.8mm
- Alarm 1/1 audio 1/1
- Mikrofon
- Promiennik ir 30m
- Whitelight 30m
- Obudowa IP67
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-TIP412FCR3L3-Ai1 |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 12 mpx |
| Przetwornik | 1/2.5'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 4480(h)×2512(v) |
| Ram | 256MB |
| Rom | 128MB |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.6 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 112° v: 58° d: 136° |
| Dori | Detect 99m / observe 40m / recognize 20m / identify 10m |
| Czułość kamery | 0.008Lux (color, F1.6, 30IRE), 0.0008Lux (b/w), 0Lux (ir) |
| Stosunek s/n | 56dB |
| Balans bieli | Auto / manual (awb) |
| Wdr | Dwdr |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / dwdr |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | Auto / manual (agc) |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Ldc (korekcja zniekształceń) | Lens distortion correction |
| Roi (region zainteresowania) | Tak |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 12M, 8M, 6M, 5M, 4M, 3M, 1080p, 1.3M, 720p, D1, vga, cif |
| Strumień główny | 4480×2512 (15fps), 3072×1728 (25/30fps) |
| Strumień drugi | 704×576 (25fps), 704×480 (30fps) |
| Bitrate | H.264: 32–8192 kbps, h.265: 12–8192 kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Tryb dzień/noc | Mechaniczny filtr icr |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led + whitelight |
| Zasięg ir | 30m |
| Zasięg whitelight | 30m |
| Nightcolor | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711Mu / g.726 / pcm |
| Wejście alarmowe | 1 |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Przechowywanie | Ftp, sftp, nas |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd do 256GB |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager, aplikacja mobilna |
| Detekcja ruchu | 4 strefy |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, http, tcp, udp, rtp, rtsp itd. |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie, wsse, https, ip/mac filtracja, 802.1x itd. |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max 10.1W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Warunki pracy | -40°c ~ +60°c, max 95% rh |
| Wymiary | 238.5 × 90.7 × 90.7 mm |
| Waga | 0.76 kg |
| Obudowa | Metal |
| Ai - funkcje inteligentne | Wbudowane algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai - ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai - rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie osób / pojazdów – redukcja fałszywych alarmów |
| Ai - smd (inteligentna detekcja ruchu) | Smd plus |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.