Kamera bcs line bcs-l-tip28fcr5l5-ai1
kamera bcs line bcs-l-tip28fcr5l5-ai1, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-TIP28FCR5L5-Ai1
Kod kreskowy: 5904890714021
Opis
Kamera bcs line bcs-l-TIP28FCR5L5-Ai1
Najważniejsze cechy:
- Kamera ip tubowa 8Mpx
- Przetwornik 1/2.7" ps cmos
- Technologia nightcolor
- Obiektyw stały 2.8 mm
- WDR120dB
- Mikrofon
- Promiennik ir 50m
- Whitelight 50m
- Obudowa IP67
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-TIP28FCR5L5-Ai1 |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 8 mpx |
| Przetwornik | 1/2.7'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 3840 (h) × 2160 (v) |
| Ram / rom | 1 gb / 256 mb |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.4 |
| Focus / iris | Stały / stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 110° / v: 58° / d: 132° |
| Zasięg dori | Detect 85 m / observe 34 m / recognize 17 m / identify 8 m |
| Czułość | 0.007 lux (color, F1.4, 30IRE); 0.0007 lux (b/w, F1.4, 30IRE); 0 lux (ir) |
| Stosunek sygnał/szum (s/n) | 56 db |
| Balans bieli | Auto / manual (awb) |
| Wdr | 120 db |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr / ssa |
| Migawka | Auto / manual 1/3–1/100000 s |
| Wzmocnienie (agc) | Auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Ldc (korekcja zniekształceń) | Lens distortion correction |
| Roi | Region of interest |
| Defog | Elektroniczny |
| Obrót obrazu | Mirror / flip 0°–270° |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości wideo | 8M (3840×2160), 6M, 5M, 4M, 3M, 1080p, 720p, D1, vga, cif |
| Strumień główny | 3840×2160 (1–25/30 fps) |
| Strumień drugi / trzeci | 1920×1080 (1–25/30 fps) |
| Bitrate | H.264/h.265: 3 kbps–16384 kbps |
| Kompresja wideo | H.265+, h.265, h.264+, h.264, mjpeg, ai coding |
| Tryb dzień/noc | Icr (mechaniczny filtr podczerwieni) |
| Oświetlacz | Ir led + whitelight |
| Zasięg ir / whitelight | 50 m / 50 m |
| Technologia nightcolor | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Audio (wej./wyj.) | 45658 |
| Kompresja audio | G.711A, g.711Mu, g.723, g.726, pcm |
| Wej./wyj. Alarmowe | 45658 |
| Przechowywanie | Ftp, sftp, nas |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd do 512 gb |
| Obsługa oprogramowania | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), aplikacja mobilna (ios/android) |
| Detekcja ruchu / maski prywatności | 45873 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, qos, upnp, ntp, multicast, icmp, igmp, nfs, samba, pppoe, snmp, P2P |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie video/firmware/konfiguracji, digest, wsse, blokada konta, logi bezpieczeństwa, filtrowanie ip/mac, certyfikaty x.509, syslog, https, 802.1x, trusted boot/execution/upgrade, ostrzeżenia bezpieczeństwa |
| Zasilanie | 12 vdc / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max 10 w |
| Redundancja zasilania | Dual power backup |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Warunki pracy | -40°c ~ +60°c, ≤95% rh |
| Wymiary / waga | 192.7 × 70.5 × 66.4 mm / 0.61 kg |
| Funkcje ai – ogólne | Wbudowane algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai – ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai – rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie osób i pojazdów, redukcja fałszywych alarmów |
| Ai – smd (smart motion detection) | Wersja 4.0 |
| Ai – inteligentne wyszukiwanie | Technologia acupick – inteligentne wyszukiwanie obiektów (człowiek/pojazd) w historii nagrań z rejestratorem acupick |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.