Kamera bcs line bcs-l-tip28fcr5l5-ai1-g
kamera bcs line bcs-l-tip28fcr5l5-ai1-g, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-TIP28FCR5L5-Ai1-G
Kod kreskowy: 5904890714038
Opis
Kamera bcs line bcs-l-TIP28FCR5L5-Ai1-g
Przeznaczenie
Kamera ip tubowa bcs-l-TIP28FCR5L5-AI1-g to zaawansowane urządzenie do monitoringu o rozdzielczości 8 mpx (3840x2160), wyposażone w przetwornik 1/2.7'' cmos oraz technologię nightcolor zapewniającą kolorowy obraz nawet przy bardzo niskim oświetleniu (minimalne natężenie 0,007 lux). Kamera posiada stały obiektyw o ogniskowej 2.8 mm z kątem widzenia 110° poziomo i 58° pionowo, oraz cyfrowy zoom 16x. Dzięki funkcji wdr 120dB oraz elektronicznej redukcji szumów (3D dnr), obraz jest wyraźny i szczegółowy nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.
Urządzenie wyposażone jest w hybrydowy promiennik ir oraz światło białe (white light) o zasięgu do 50 metrów, mikrofon oraz funkcje inteligentnej analizy obrazu takie jak detekcja ruchu smd 4.0, ochrona perymetryczna i rozpoznawanie osób oraz pojazdów. Kamera obsługuje wielostrumieniowe kompresje wideo h.265+/h.265/h.264+/h.264, a także posiada mechaniczny filtr ir (icr) umożliwiający pracę w trybie dzień/noc.
Kamera charakteryzuje się klasą szczelności IP67, co czyni ją odporną na warunki atmosferyczne i odpowiednią do zastosowań zewnętrznych. Zasilanie odbywa się przez 12V dc lub poe (802.3af), a maksymalny pobór mocy to 10W. Urządzenie oferuje także zaawansowane opcje bezpieczeństwa sieciowego i kompatybilność z protokołem onvif.
Specyfikacja techniczna
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Tubowa |
| Rozdzielczość | 8 mpx |
| Przetwornik | 1/2.7'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 3840(h)×2160(v) |
| Ram | 1GB |
| Rom | 256MB |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.4 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 110°, v: 58°, d: 132° |
| Dori | Detekcja 85m, obserwacja 34m, rozpoznanie 17m, identyfikacja 8m |
| Czułość kamery | 0.007Lux (kolor, F1.4, 30IRE), 0.0007Lux (F1.4, b/w, 30IRE), 0Lux (ir) |
| Stosunek s/n | 56dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120dB |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr(120dB) / ssa |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Ldc | Lens distortion correction |
| Roi | Region of interest |
| Defog | Electronic |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości | 8M(3840×2160), 6M(3200×1800), 5M(3072×1728), 4M(2688×1520/2560×1440), 3M(2304×1296), 1080p, 720p, D1, vga, cif |
| Strumień główny | 3840×2160(1~25/30fps) |
| Strumień drugi | 1920×1080@(1~25/30 fps) |
| Strumień trzeci | 1920×1080@(1~25/30 fps) |
| Bitrate | H.264: 3 kbps~16384 kbps, h.265: 3 kbps~16384 kbps |
| Kompresja wideo | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg / ai coding |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led + whitelight |
| Zasięg ir | 50m |
| Zasięg whitelight | 50m |
| Nightcolor | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711Mu / g.723 / g.726 / pcm |
| Wejście alarmowe | 1 |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Przechowywanie | Ftp, sftp, nas |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 512GB |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 8 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, qos, upnp, ntp, multicast, icmp, igmp, nfs, samba, pppoe, snmp, P2P |
| Bezpieczeństwo | Video/firmware/configuration encryption, digest, wsse, account lockout, security logs, ip/mac filtering, generation and importing of x.509 certification, syslog, https, 802.1x, trusted boot/execution/upgrade, session security, security warning |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / poe(802.3af) |
| Pobór mocy | Max 10W |
| Redundancja zasilania | Dual power backup |
| Kolor obudowy | Grafit |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Warunki pracy | -40°c~+60°c max 95% rh |
| Wymiary | 192.7×70.5×66.4mm |
| Waga | 0.61 kg |
| Ai - wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai - ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai - rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii, redukuje fałszywe wywołanie alarmu |
| Ai - smd - inteligentna detekcja ruchu | Smd 4.0 |
| Ai - inteligentne wyszukiwanie | Technologia acupick - inteligentne wyszukiwanie obiektów człowiek/pojazd w historii nagrań z rejestratorem z funkcją acupick |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.