Kamera bcs line bcs-l-shome01
kamera bcs line bcs-l-shome01, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-SHOME01
Kod kreskowy: 5904890713406
Opis
Kamera bcs line bcs-l-SHOME01
Najważniejsze cechy
- Wewnętrzna kamera wi-fi 5 mpx
- Technologia wi-fi 6 (802.11ax)
- Mikrofon / głośnik
- Funkcje ai z rozpoznaniem obiektów (człowiek/zwierzę)
- Powiadomienia o alarmach
- Tryb dzien/noc (ir 10m)
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-SHOME01 |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Home |
| Rozdzielczość | 5 mpx |
| Przetwornik | 1/2.7'' cmos |
| Piksele | 2880(h)×1620(v) |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F 2.0 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Kąt widzenia | H: 90° v: 49° d: 106° |
| Balans bieli | Auto |
| Wdr | Dwdr |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Obrót obrazu | Flip 180° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 5M(2880×1620) / 640×360 |
| Strumień główny | 2880×1620@1~25/30fps |
| Strumień drugi | 640×360@1~25/30fps |
| Bitrate | H.265: 80~4096kbps |
| Kompresja wideo | H.265 |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led |
| Oświetlacz | 10m |
| Mikrofon | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Kompresja audio | G.711A |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 256GB |
| Dodatkowe interfejsy | Usb-c |
| Obsługa | Mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Wi-fi | IEEE802.11b/g/n/ax 2.4GHz |
| Rodzaj zasilania | 5VDC 1A |
| Pobór mocy | Max 2.75W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Warunki pracy | -10°c~+45°c max 95% rh |
| Wymiary | Ø68×31.9×119.2mm |
| Waga | 0.09 kg |
| Ai - wbudowane funkcje inteligentne | Detekcja człowieka i zwierząt redukuje fałszywe alarmy |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.