Kamera bcs line bcs-l-pthome07
kamera bcs line bcs-l-pthome07, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-PTHOME07
Kod kreskowy: 5904890713598
Opis
Kamera bcs line bcs-l-PTHOME07
Najważniejsze cechy
- Obrotowa, wewnętrzna kamera wi-fi
- Kamera stała 5Mpx i kamera obrotowa 5Mpx
- Mikrofon / głośnik
- Zdalny dostęp i sterowanie
- Funkcje aktywnego odstraszania i śledzenia
- Funkcje ai z rozpoznaniem obiektów (człowiek/zwierzę)
- Powiadomienia o alarmach
- Kolorowy obraz całą dobę przy wykorzystaniu led
- Podwójny oświetlacz led 30m i ir 30m
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-PTHOME07 |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Home |
| Rozdzielczość | 5 mpx |
| Przetwornik | 2×1/3'' cmos |
| Piksele | 2880(h)×1620(v) |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 3.6/3.6 mm |
| Apertura | F 2.0 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Kąt widzenia | H: 86° v: 46° d: 104° pt: h: 86° v: 46° d: 104° |
| Balans bieli | Auto |
| Wdr | Dwdr |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Obrót obrazu | Flip 180° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 5M(2880×1620) / 640×360 |
| Strumień główny | 2880×1620@1~25/30fps |
| Strumień drugi | 640×360@15fps |
| Bitrate | H.265: 768~4096kbps |
| Kompresja wideo | H.265 |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led + white light |
| Oświetlacz | 30m / 30m |
| Mikrofon | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Funkcja aktywnego odstraszania adc | Alarm optyczno-dźwiękowy |
| Kompresja audio | G.711A |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 256GB |
| Dodatkowe interfejsy | Usb-c |
| Obsługa | Mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Maski prywatności | Tak |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Wi-fi | IEEE802.11a/b/g/n/ac/ax 2.4GHz |
| Rodzaj zasilania | 5V dc |
| Pobór mocy | Max 5.4W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Warunki pracy | -10°c~+45°c max 95% rh |
| Wymiary | Ø80.9×125.7mm |
| Waga | 0.23 kg |
| Zakres pan | 0°~349° |
| Zakres tilt | -5°~90° |
| Auto tracking | Tak |
| Funkcje automatyki | Preset patrol |
| Ai - wbudowane funkcje inteligentne | Detekcja człowieka i zwierząt redukuje fałszywe alarmy |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.