Kamera bcs line bcs-l-eip58vcr5l4-ai1-g
kamera bcs line bcs-l-eip58vcr5l4-ai1-g, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-EIP58VCR5L4-Ai1-G
Kod kreskowy: 5904890714809
Opis
Kamera bcs line bcs-l-EIP58VCR5L4-Ai1-g
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-EIP58VCR5L4-Ai1-g |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Kopuła |
| Rozdzielczość | 8 mpx |
| Przetwornik | 1/2.7'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 3840(h)×2160(v) |
| Ram | 1GB |
| Rom | 256MB |
| Obiektyw | Motozoom |
| Ogniskowa | 2.7~13.5 mm |
| Apertura | F1.4 |
| Focus | Auto / manual |
| Iris | Auto |
| Zoom optyczny | 5× |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 114°~32° / v: 58°~17° / d: 138°~36° |
| Dori | Detect 85~280m / observe 34~112m / recognize 17~56m / identify 8.5~28m |
| Czułość kamery | 0.007Lux(color,F1.4,30IRE) / 0.0007Lux(b/w,F1.4,30IRE) / 0Lux(ir) |
| Stosunek s/n | 56dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120dB |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr(120dB) / ssa / afsa |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Roi | Region of interest |
| Stabilizacja obrazu | Electronic (eis) |
| Defog | Electronic |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°/180°/270° (tryb korytarzowy) |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości | 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 1080p / 720p / D1 / vga / cif |
| Strumień główny | 3840×2160@(25/30 fps) |
| Strumień drugi | 1920×1080@(25/30 fps) |
| Strumień trzeci | 1920×1080@(25/30 fps) |
| Bitrate | H.264: 3–16384 kbps / h.265: 3–16384 kbps |
| Kompresja wideo | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg / ai coding |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led + whitelight |
| Zasięg ir | 50m |
| Zasięg whitelight | 40m |
| Nightcolor | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711A / g.711Mu / g.723 / g.726 / pcm |
| Przechowywanie | Ftp, sftp, nas |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 256GB |
| Obsługa | Web, bcs manager (windows/linux/mac), mobile app (ios/android) |
| Detekcja ruchu | 4 strefy |
| Maski prywatności | 8 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, qos, upnp, ntp, multicast, icmp, igmp, nfs, samba, pppoe, snmp, P2P |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie video/firmware/konfiguracji, digest, wsse, blokada kont, logi bezpieczeństwa, filtr ip/mac, certyfikaty x.509, syslog, https, 802.1x |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / poe(802.3af) |
| Pobór mocy | Max 9.8W |
| Kolor obudowy | Grafit |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Warunki pracy | -30°c~+60°c, max 95% rh |
| Wymiary | Ø122×108.3mm |
| Waga | 0.69 kg |
| Ai – funkcje inteligentne | Wbudowane algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai – ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai – rozpoznawanie obiektów | Osoba / pojazd mechaniczny (redukcja fałszywych alarmów) |
| Ai – smd | Smd 4.0 |
| Ai – inteligentne wyszukiwanie | Acupick – inteligentne wyszukiwanie obiektów człowiek/pojazd w nagraniach |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.