Kamera bcs line bcs-l-eip48vcr4l4-ai1
kamera bcs line bcs-l-eip48vcr4l4-ai1, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-EIP48VCR4L4-Ai1
Kod kreskowy: 5904890713956
Opis
Kamera bcs line bcs-l-EIP48VCR4L4-Ai1
Najważniejsze cechy
- Kamera ip kopułowa 8Mpx
- Przetwornik 1/2.7" ps cmos
- Technologia nightcolor
- Obiektyw motozoom 2.7~13.5mm
- WDR120dB
- Mikrofon
- Promiennik ir 40m
- Whitelight 40m
- Obudowa IP67
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-EIP48VCR4L4-Ai1 |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Kopuła |
| Rozdzielczość | 8 mpx |
| Przetwornik | 1/2.7'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 3840(h)×2160(v) |
| Ram | 256 mb |
| Rom | 128 mb |
| Obiektyw | Motozoom (2.7–13.5 mm) |
| Apertura | F1.5 |
| Focus | Auto / manual |
| Iris | Auto |
| Zoom optyczny | 5× |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 114°~32°, v: 58°~17°, d: 138°~36° |
| Dori | Detect: 85–280 m, observe: 34–112 m, recognize: 17–56 m, identify: 8.5–28 m |
| Czułość | 0.008Lux (color, F1.5, 30IRE), 0.0008Lux (b/w, F1.5, 30IRE), 0Lux (ir) |
| S/n | 56 db |
| Balans bieli | Auto / manual (awb) |
| Wdr | 120 db |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr |
| Migawka | 1/3 – 1/100000 s (auto / manual) |
| Kontrola wzmocnienia | Auto / manual (agc) |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Roi | Region of interest |
| Obrót obrazu | Mirror, flip, 0°/90° (tryb korytarzowy)/180°/270° |
| Liczba strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 8M, 6M, 5M, 4M, 3M, 1080p, 1.3M, 720p, D1, vga, cif |
| Strumień główny | 3840×2160 (1–20 fps), 2688×1520 (1–25/30 fps) |
| Strumień drugi | 704×576 (1–25 fps), 704×480 (1–30 fps) |
| Bitrate | H.264: 32 kbps–8192 kbps, h.265: 12 kbps–8192 kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Tryb dzień/noc | Icr, mechaniczny filtr podczerwieni |
| Oświetlacz ir | Ir led + whitelight, zasięg do 40 m |
| Nightcolor | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711A / g.711Mu / g.726 / pcm |
| Przechowywanie | Ftp, sftp, microsd do 256 gb |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), aplikacja mobilna (ios/android) |
| Detekcja ruchu | 4 obszary |
| Maski prywatności | 4 |
| Interfejs sieciowy | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, qos, upnp, ntp, multicast, icmp, igmp, nfs, pppoe, bonjour, P2P |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie wideo/firmware/konfiguracji, blokady kont, logi bezpieczeństwa, filtrowanie ip/mac, https, 802.1x, trusted boot, alarmy bezpieczeństwa itd. |
| Zasilanie | 12V dc / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max 10.1 w |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Warunki pracy | -30°c do +60°c, wilgotność do 95% rh |
| Wymiary | Ø122 × 108.3 mm |
| Waga | 0.7 kg |
| Ai — funkcje inteligentne | Analiza obrazu, rozpoznawanie osób i pojazdów, ochrona perymetryczna, smd plus (inteligentna detekcja ruchu) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.