Kamera bcs line bcs-l-eip44vwr5
kamera bcs line bcs-l-eip44vwr5, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-EIP44VWR5
Kod kreskowy: 5904890715356
Opis
Kamera bcs line bcs-l-EIP44VWR5
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-EIP44VWR5 |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Kopuła |
| Rozdzielczość | 4 mpx |
| Przetwornik | 1/3'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2688(h)×1520(v) |
| Ram | 128 mb |
| Rom | 128 mb |
| Obiektyw | Motozoom |
| Ogniskowa | 2.8~12 mm |
| Apertura | F1.7 |
| Focus | Auto / manual |
| Iris | Auto |
| Zoom optyczny | 4× |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 98°~31° / v: 55°~18° / d: 116°~36° |
| Dori | Detect 66~200 m / observe 26~80 m / recognize 13~40 m / identify 7~20 m |
| Czułość kamery | 0.03Lux(color,F1.7), 0Lux(ir) |
| Stosunek s/n | 56 db |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120 db |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr(120 db) |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000 s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Roi | Region of interest |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°(tryb korytarzowy)/180°/270° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 4M(2688×1520/2560×1440), 3M(2304×1296), 1080p(1920×1080), 1.3M(1280×960), 720p(1280×720), D1(704×576/704×480), vga(640×480), cif(352×288/352×240) |
| Strumień główny | 2688×1520(1~20fps), 2560×1440(1~25/30fps) |
| Strumień drugi | 704×576(1~25fps), 704×480(1~30fps) |
| Bitrate | H.264: 32 kbps~6144 kbps / h.265: 12 kbps~6144 kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led |
| Zasięg ir | 50 m |
| Przechowywanie | Ftp, sftp, nas |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 256 gb |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app (ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, qos, upnp, ntp, multicast, icmp, igmp, nfs, pppoe, bonjour |
| Bezpieczeństwo | Video encryption, firmware encryption, configuration encryption, digest, wsse, account lockout, security logs, ip/mac filtering, x.509 certificate management, syslog, https, 802.1x, trusted boot/execution/upgrade |
| Rodzaj zasilania | 12V dc / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max 6.9 w |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Warunki pracy | -40°c~+60°c, max 95% rh |
| Wymiary | Ø122×108.3 mm |
| Waga | 0.5 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.