Kamera bcs line bcs-l-dip14fsr3-w
kamera bcs line bcs-l-dip14fsr3-w, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-DIP14FSR3-W
Kod kreskowy: 5904890707603
Opis
Kamera bcs line bcs-l-DIP14FSR3-w
Najważniejsze cechy:
- Kamera ip kopułowa 4Mpx
- Wi-fi IEEE802.11b/g/n(2.4GHz)
- Przetwornik 1/3" ps cmos
- Technologia skylight
- Obiektyw stały 2.8mm
- Ir 30m
- Obudowa IP67, IK10
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-DIP14FSR3-w |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Wi-fi |
| Rozdzielczość | 4 mpx |
| Przetwornik | 1/3'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2560(h)×1440(v) |
| Ram | 64MB |
| Rom | 16MB |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F2.0 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 90° v: 50° d: 107° |
| Dori | Detect 68m/ observe 27m/ recognize 13m/ identify 7m |
| Czułość kamery | 0.03Lux(color,F2.0,30IRE) 0.003Lux(b/w,F2.0,30IRE) 0Lux(ir) |
| Stosunek s/n | 56dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | Dwdr |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / dwdr |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°180° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 4M(2560×1440) / 3M(2304×1296) /2M(1920×1080) / 1.3M(1280×960) / 720P(1280×720) / vga(640×480) |
| Strumień główny | 2560×1440(1~20fps) 2304×1296/1920×1080/1280×960/1280×720(1~25/30fps) |
| Strumień drugi | 640×480(1~25/30fps) |
| Bitrate | H.264: 24 kbps~4096 kbps h.265: 9 kbps~4096 kbps |
| Kompresja wideo | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led |
| Oświetlacz | 30m |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 256GB |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Wi-fi | IEEE802.11b/g/n(2.4GHz) |
| Zgodność | Onvif(s/g) |
| Protokoły | IPv4, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, dhcp, dns, ntp, multicast, rtmp |
| Rodzaj zasilania | 12V dc |
| Pobór mocy | Max 4.9W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| IK10 | Tak |
| Warunki pracy | -40°c~+60°c max 95% rh |
| Wymiary | Ø110.7×88.7mm |
| Waga | 0.4 kg |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz 12V dc |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.