Kamera 4w1 hikvision ds-2ce78u0t-lf(2.8mm)(o-std)
kamera 4w1 hikvision ds-2ce78u0t-lf(2.8mm)(o-std), producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CE78U0T-LF(2.8mm)(O-STD)
Kod kreskowy: 6942160448312
Opis
Kamera 4W1 hikvision ds-2CE78U0T-lf(2.8mm)(o-std)
Najważniejsze cechy:
- Wysoka jakość obrazu w rozdzielczości 8MPX (4K)
- Obiektyw stałoogniskowy 2,8 mm
- Zasięg podczerwieni do 40 m zapewnia jasne obrazowanie w nocy
- Odległość białego światła do 20 m zapewnia jasne obrazowanie w nocy
- Jeden port dla czterech przełączalnych sygnałów (tvi/ahd/cvi/cvbs)
- Odporny na wodę i kurz (IP67)
- Światło smart-hybrid — optymalizuje bezpieczeństwo dzięki elastycznym opcjom oświetlenia
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CE78U0T-lf(2.8mm) |
| Przetwornik obrazu | 4K cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 3840 (h) × 2160 (v) |
| Min. Oświetlenie | 0.01 lux @ (F1.6, agc on), 0 lux z ir |
| Czas otwarcia migawki | Pal: od 1/12,5 s do 1/50 000 s; ntsc: od 1/15 s do 1/50 000 s |
| Dzień i noc | Icr |
| Ustawienie położenia kamery | Obrót: 0 do 360°, przechylenie: 0 do 75°, rotacja: 0 do 360° |
| Signal system | Pal/ntsc |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy obiektyw 2,8 mm |
| Ogniskowa i pole widzenia | |
| 2,8 mm | Pole widzenia w poziomie: 108°, w pionie: 59°, po przekątnej: 127° |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Oświetlacz | |
| Zasięg światła wspomagającego ir | Do 40 m |
| Zasięg światła wspomagającego białe | Do 20 m |
| Światło wspomagające | Smart, ir, światło białe |
| Obraz | |
| Ustawienia obrazu | Jasność, ostrość, smart ir |
| Liczba klatek na sekundę | Tvi: 8 mp @12,5 kl./s; 8 mp @15 kl./s; 4 mp @25 kl./s; 4 mp @30 kl./s; 2 mp @25 kl./s; 2 mp @30 kl./s |
| Ahd: 8MP@15fps | |
| Cvi: 8MP@12.5fps; 8MP@15fps | |
| Cvbs: pal/ntsc | |
| Tryb dzień/noc | Automatyczny/kolor |
| Wdr (szeroki zakres dynamiczny) | Cyfrowy wdr |
| Poprawa jakości obrazu | Dwdr/blc/hlc/globalne |
| Balans bieli | Automatyczny/ręczny |
| Agc | Tak |
| Interfejs | |
| Wyjście wideo | Przełączane tvi/ahd/cvi/cvbs |
| Ogólne | |
| Zasilanie | 12 vdc ± 25%, 0,4 a, maks. 4,8 w; *zaleca się używanie jednego zasilacza do zasilania jednej kamery |
| Materiał | Ciało: metal; obudowa: plastik |
| Wymiary | 97,9 mm × Ø110 mm (3,85" × Ø4,33") |
| Waga | Około 340 g (0,75 lb) |
| Warunki pracy | -40 °c do 60 °c (-40 °f do 140 °f), wilgotność: 90% lub mniej (bez kondensacji) |
| Komunikacja | Hikvision-c |
| Język | Angielski |
| Zatwierdzenie | |
| Ochrona | IP67 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.