Kamera 4w1 hikvision ds-2ce72df3t-lfs(2.8mm)(o-std)
kamera 4w1 hikvision ds-2ce72df3t-lfs(2.8mm)(o-std), producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CE72DF3T-LFS(2.8mm)(O-STD)
Kod kreskowy: 6942160443362
Opis
Kamera 4w1 hikvision ds-2CE72DF3T-lfs(2.8mm)(o-std)
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CE72DF3T-lfs |
| Przetwornik obrazu | 2 mp cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 1920 (h) × 1080 (v) |
| Min. Oświetlenie | 0.0005 lux @ (F1.0, agc on), 0 lux (światło białe) |
| Czas otwarcia migawki | Pal: 1/25–1/50 000 s; ntsc: 1/30–1/50 000 s |
| Dzień/noc | Icr |
| Ustawienie kamery | Obrót: 0–360°, pochylenie: 0–75°, rotacja: 0–360° |
| System sygnału | Pal/ntsc |
| Wolna migawka | Max 16× |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy 2.8 mm |
| Fov 2.8 mm | H: 105°, v: 56°, d: 123° |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Mikrofon – ilość | 1 |
| Mikrofon – zasięg | Do 5 m |
| Światło wspomagające | Smart / ir / światło białe |
| Zasięg ir | Do 40 m |
| Zasięg światła białego | Do 40 m |
| Tryby obrazu | Std / high-sat / highlight |
| Ustawienia obrazu | Jasność, kontrast, ostrość, anti-banding, agc |
| Tvi fps | 1080p @ 25/30 fps |
| Cvi fps | 1080p @ 25/30 fps |
| Ahd fps | 1080p @ 25/30 fps |
| Cvbs | Pal/ntsc |
| Wdr | ≥130 db |
| Poprawa obrazu | Wdr, blc, hlc, globalny, hls |
| Maski prywatności | 4 programowalne |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Balans bieli | Auto / manual |
| Tryb dzień/noc | Auto / kolor |
| Wyjście wideo | Tvi / ahd / cvi / cvbs (przełączane) |
| Alarm | Alarm światła stałego (white light) |
| Detekcja ruchu | 4 programowalne obszary |
| Materiał | Korpus: metal; obudowa: plastik |
| Wymiary | Ø109.98 × 98.27 mm |
| Waga | Ok. 340 g |
| Warunki pracy | -40°c do 60°c, wilgotność ≤ 90% (bez kondensacji) |
| Komunikacja | Hikvision-c |
| Język | Angielski |
| Zasilanie | 12 vdc ± 25%, max 6.9 w |
| Zalecenia zasilania | 1 zasilacz na 1 kamerę |
| Klasa ochrony | IP67 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.