Kamera 4w1 hikvision ds-2ce70df3t-lmfs(2.8mm)(o-std)
kamera 4w1 hikvision ds-2ce70df3t-lmfs(2.8mm)(o-std), producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CE70DF3T-LMFS(2.8mm)(O-STD)
Kod kreskowy: 6942160443348
Opis
Kamera 4W1 hikvision ds-2CE70DF3T-lmfs(2.8mm)(o-std)
Najważniejsze cechy
- Rozdzielczość: 2 mp (1920 × 1080) dla wysokiej jakości obrazu.
- Imaging 24/7: kolorowe obrazy dzięki przysłonie F1.0.
- Inteligentne oświetlenie hybrydowe: elastyczne opcje oświetlenia dla optymalizacji bezpieczeństwa.
- Prawdziwy wdr: technologia 130 db umożliwia wyraźne obrazy w trudnych warunkach oświetleniowych.
- Technologia 3D dnr: zapewnia czyste i wyraźne obrazy w różnych warunkach oświetleniowych.
- Obiektyw: stała ogniskowa 2.8 mm lub 3.6 mm.
- Zasięg białego światła: do 20 m dla jasnych obrazów nocnych.
- Zasięg ir: do 20 m dla wyraźnych obrazów nocnych.
- Wysoka jakość dźwięku: audio przesyłane przez kabel koncentryczny z wbudowanym mikrofonem.
- Wielofunkcyjny port: obsługuje cztery przełączane sygnały (tvi/ahd/cvi/cvbs).
- Odporność na warunki atmosferyczne: klasa szczelności IP67 (woda i kurz).
Specyfikacja techniczna:
| Kategoria | Szczegóły |
| Kamera | |
| Przetwornik obrazu | 2 mp cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 1920 (h) × 1080 (v) |
| Minimalne oświetlenie | 0,0005 lux @ (F1.0, agc on), 0 lux z białym światłem |
| Czas migawki | Pal: 1/25 s do 1/50 000 s; ntsc: 1/30 s do 1/50 000 s |
| Tryb dzień/noc | Icr |
| Regulacja kąta | Pan: 0°–360°, tilt: 0°–75°, obrót: 0°–360° |
| System sygnałowy | Pal/ntsc |
| Wolna migawka | Maks. 16-krotna |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy, 2,8 mm, 3,6 mm |
| Ogniskowa i fov | |
| - 2,8 mm | Poziomo: 105°, pionowo: 56°, przekątna: 123° |
| - 3,6 mm | Poziomo: 85°, pionowo: 46°, przekątna: 98° |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Mikrofon | |
| Zasięg zbierania dźwięku | Do 5 m (promień) |
| Liczba mikrofonów | 1 |
| Oświetlenie | |
| Typ światła pomocniczego | Inteligentne, ir, białe światło |
| Zasięg światła | Ir: do 20 m, białe światło: do 20 m |
| Obraz | |
| Przełączanie parametrów obrazu | Std/high-sat/highlight |
| Ustawienia obrazu | Jasność, kontrast, ostrość, redukcja migotania, agc |
| Liczba klatek na sekundę | |
| - tvi | 1080p @25 fps/30 fps |
| - cvi | 1080p @25 fps/30 fps |
| - ahd | 1080p @25 fps/30 fps |
| - cvbs | Pal/ntsc |
| Tryb dzień/noc | Auto/kolor |
| Szeroki zakres dynamiki (wdr) | ≥130 db |
| Poprawa obrazu | Wdr, blc, hlc, global, hls |
| Maska prywatności | 4 programowalne maski |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Balans bieli | Auto, ręczny |
| Interfejs | |
| Wyjście wideo | Przełączalne tvi/ahd/cvi/cvbs |
| Alarm | Alarm świetlny (białe światło) |
| Zdarzenia | |
| Wykrywanie ruchu | 4 programowalne strefy wykrywania |
| Ogólne | |
| Materiał | Metal |
| Wymiary | Ø85,11 mm × 77,62 mm (Ø3,35" × 3,05") |
| Waga | Około 335 g (0,74 lb.) |
| Warunki pracy | -40°c do 60°c (-40°f do 140°f), wilgotność ≤90% (bez kondensacji) |
| Komunikacja | Hikvision-c |
| Język | Angielski |
| Zasilanie | |
| Zasilanie | 12 vdc ± 25%, maks. 5,4 w |
| Zalecenie dot. Zasilania | Zaleca się użycie jednego zasilacza dla jednej kamery |
| Certyfikaty | |
| Ochrona | IP67 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.