Kamera 4w1 hikvision ds-2ce16d0t-lpfs(2.8mm)
kamera 4w1 hikvision ds-2ce16d0t-lpfs(2.8mm), producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CE16D0T-LPFS(2.8mm)
Kod kreskowy: 6931847166953
Opis
Kamera 4w1 hikvision ds-2CE16D0T-lpfs(2.8mm)
Najważniejsze cechy
- 2MP inteligentna hybrydowa mini kamera tubowa ze stałym oświetleniem i dźwiękiem
- Wysoka jakość obrazu dzięki rozdzielczości 2 mp, 1920×1080
- Obiektyw stałoogniskowy 2,8 mm
- Odległość podczerwieni do 25 m zapewniająca jasny obraz w nocy
- Odległość światła białego do 20 m zapewniająca jasny obraz w nocy
- Jeden port dla czterech przełączalnych sygnałów (tvi/ahd/cvi/cvbs)
- Wysokiej jakości dźwięk z kablem koncentrycznym i wbudowanym mikrofonem
- Odporność na wodę i pył (IP67)
- Inteligentne oświetlenie hybrydowe, optymalizacja bezpieczeństwa dzięki elastycznym opcjom oświetlenia
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CE16D0T-lpfs(2.8mm) |
| Przetwornik obrazu | 2 mp cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 1920 (wys.) × 1080 (v) |
| Min. Oświetlenie | 0.01 lux @ (F1.6, agc on), 0 lux z ir |
| Czas otwarcia migawki | Pal: 1/25 s do 1/50 000 s; ntsc: 1/30 s do 1/50 000 s |
| Dzień i noc | Icr |
| Ustawienie położenia kamery | Obrót: 0 do 360°, przechylenie: 0 do 90°, rotacja: 0 do 360° |
| Signal system | Pal/ntsc |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Obiektyw stałoogniskowy 2,8 mm, 3,6 mm |
| Ogniskowa i pole widzenia | 2,8 mm, pole widzenia w poziomie: 101°, pole widzenia w pionie: 56°, pole widzenia po przekątnej: 118° |
| Ogniskowa i pole widzenia | 3,6 mm, pole widzenia w poziomie: 78°, pole widzenia w pionie: 42°, pole widzenia po przekątnej: 92° |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Mikrofon | |
| Odległość odbioru | W promieniu do 5 m |
| Ilość | 1 |
| Oświetlacz | |
| Światło wspomagające | Smart, ir, światło białe |
| Zasięg światła wspomagającego | Ir : do 25 m |
| Zasięg światła wspomagającego | Białe światło : do 20 m |
| Obraz | |
| Ustawienia obrazu | Jasność, ostrość, smart ir |
| Liczba klatek na sekundę | Tvi: 1080P @ 30 fps, 1080P @ 25 fps |
| Liczba klatek na sekundę | Ahd: 1080P @ 30 fps, 1080P @ 25 fps |
| Liczba klatek na sekundę | Cvi: 1080P @ 30 fps, 1080P @ 25 fps |
| Liczba klatek na sekundę | Cvbs: pal/ntsc |
| Tryb dzień/noc | Automatyczny/kolor |
| Wdr (szeroki zakres dynamiczny) | Cyfrowy wdr |
| Poprawa jakości obrazu | Dwdr/blc/hlc/globalne |
| Balans bieli | Automatyczny/ręczny |
| Agc | Tak |
| Interfejs | |
| Wyjście wideo | Przełączane tvi/ahd/cvi/cvbs |
| Ogólne | |
| Materiał | Plastik |
| Wymiary | 138,8 mm × 60,9 mm × 57,9 mm (5,47" × 2,4" × 2,3") |
| Waga | Około 155 g (0,34 lb) |
| Warunki pracy | -40 °c do 60 °c (-40 °f do 140 °f), wilgotność: 90% lub mniej (bez kondensacji) |
| Komunikacja | Hikvision-c |
| Język | Angielski |
| Zasilanie | 12 vdc ± 25% |
| Zasilanie | *zaleca się używanie jednego zasilacza do zasilania jednej kamery. |
| Zużycie | Maks. 3.3 w |
| Zatwierdzenie | |
| Ochrona | IP67 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.