Kamera 4w1 dahua hac-pt1239a-a-led-0280b-s2
kamera 4w1 dahua hac-pt1239a-a-led-0280b-s2, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: HAC-PT1239A-A-LED-0280B-S2
Kod kreskowy: 6923172599391
Opis
Kamera 4W1 dahua hac-PT1239A-a-led-0280B-S2
Najważniejsze cechy:
- Maksymalna rozdzielczość 1080p przy 30 kl./s.
- Prawdziwe wdr 130 db oraz Redukcja szumów 3D nr – czysty, szczegółowy obraz w każdych warunkach.
- Obraz kolorowy 24/7 – pełna widoczność także w nocy.
- Smart area lighting – inteligentne oświetlenie dostosowujące się do obserwowanej strefy.
- Sterowanie pan & tilt – regulacja kąta widzenia w poziomie i pionie.
- Zasięg oświetlenia do 40 metrów.
- Technologia super adapt – automatyczne dopasowanie ustawień obrazu do warunków otoczenia.
- Wbudowany mikrofon umożliwiający rejestrację dźwięku.
- Szybki montaż (quick-to-install) – konstrukcja zaprojektowana dla wygody instalatora i oszczędności czasu.
- Stałoogniskowy obiektyw 3.6 mm (opcjonalnie 2.8 mm).
- Odporność IP66 – ochrona przed wodą i pyłem; Zasilanie 12 vdc.
Specyfikacja techniczna:
| System / funkcja | Opis |
| Rozdzielczość przetwornika (pixel) | 2 mp |
| Typ kamery | Pt (pan & tilt) |
| Przetwornik obrazu | 1/2.8" cmos |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 (h) × 1080 (v) |
| System skanowania | Progresywny |
| Prędkość migawki elektronicznej | Pal: 1/25 s – 1/100 000 s; ntsc: 1/30 s – 1/100 000 s |
| Minimalne oświetlenie | 0.001 lux@F1.6 (kolor, 30 ire); 0 lux (przy włączonym oświetlaczu) |
| Stosunek sygnału do szumu (s/n) | >65 db |
| Zasięg oświetlenia | 40 m (131.23 ft) |
| Sterowanie oświetlaczem | Automatyczne |
| Liczba oświetlaczy | 4 (światło ciepłe) |
| Regulacja kąta (pan/tilt) | Pan: 0°–355°; tilt: 0°–90° |
| Nie należy ręcznie regulować kąta obudowy kamery. | |
| Przełączanie sd/hd | Menu osd |
| Szybkość klatek (video frame rate) | Cvi: pal: 1080p@25 fps; ntsc: 1080p@30 fps |
| Ahd: pal: 1080p@25 fps; ntsc: 1080p@30 fps | |
| Tvi: pal: 1080p@25 fps; ntsc: 1080p@30 fps | |
| Cvbs: pal: 960H; ntsc: 960H | |
| Obsługiwane rozdzielczości | 1080p (1920 × 1080); 960H (960 × 576 / 960 × 480) |
| Tryb dzień/noc | Kolor |
| Kompensacja ekspozycji | Blc; wdr; hlc |
| Wdr (szeroki zakres dynamiki) | 130 db |
| Balans bieli | Auto; strefowy balans bieli |
| Sterowanie wzmocnieniem | Automatyczne |
| Redukcja szumów | 3D nr |
| Tryb oświetlenia | Smart light |
| Odbicie lustrzane (mirror) | Tak |
| Maski prywatności | Włącz / wyłącz (8 stref, prostokątne) |
| Zasięg mikrofonu | 8 m (26.25 ft) |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Autofokus | Nie |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Maksymalna przysłona | F1.6 |
| Kąt widzenia | H: 106°; v: 56°; d: 127° |
| Sterowanie przysłoną | Stałe |
| Minimalna odległość ostrzenia | 0.8 m (2.62 ft) |
| Dori | Wykrycie: 43.9 m; obserwacja: 17.5 m; rozpoznanie: 8.8 m; identyfikacja: 4.4 m |
| (d: 144.03 ft; o: 57.41 ft; r: 28.87 ft; i: 14.44 ft) | |
| Wyjście wideo | Cvi / tvi / ahd / cvbs – wybierane jednym portem bnc |
| Wejście audio | 1 kanał, wbudowany mikrofon |
| Zasilanie | 12 vdc ± 30% (zalecane indywidualne zasilanie dla jednej kamery) |
| Pobór mocy | Maks. 6.2 w (12 vdc, przy włączonym led) |
| Temperatura pracy | –40 °c do +60 °c |
| Wilgotność pracy | <95% rh (bez kondensacji) |
| Temperatura przechowywania | –40 °c do +60 °c |
| Wilgotność przechowywania | <95% rh (bez kondensacji) |
| Stopień ochrony | IP66 |
| Odporność na korozję | Podstawowa ochrona |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wymiary (s × w × g) | 92.9 mm × 91.3 mm × 130 mm (3.66" × 3.59" × 5.12") |
| Waga netto | 0.38 kg (0.84 lb) |
| Waga brutto | 0.62 kg (1.37 lb) |
| Montaż | Montaż ścienny, sufitowy lub na słupie pionowym |
| Certyfikaty | Ce-lvd: en 62368-1; ce-emc: en 55032; en 55035 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.