Kamera 4w1 dahua hac-hfw1801rm-il-a-0280b-s3-dip
kamera 4w1 dahua hac-hfw1801rm-il-a-0280b-s3-dip, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: HAC-HFW1801RM-IL-A-0280B-S3-DIP
Kod kreskowy:
Opis
Kamera 4W1 dahua hac-HFW1801RM-il-a-0280B-S3-dip
Najważniejsze cechy:
- Maks. 15 kl./s przy rozdzielczości 4K
- Inteligentne podwójne oświetlenie (smart dual light)
- Zasięg oświetlenia do 30 m
- Technologia super adapt (automatyczne dostosowanie obrazu)
- Wbudowany mikrofon
- Obiektyw stały 3,6 mm (opcjonalnie 2,8 mm)
- Przełączany tryb cvi/cvbs/ahd/tvi
- Klasa szczelności IP67, zasilanie 12 vdc
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Dane techniczne |
| Przetwornik obrazu | 4K cmos |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 (h) × 2160 (v) |
| System skanowania | Progresywny |
| Elektroniczna migawka | Pal: 1/25 s–1/100000 s |
| Ntsc: 1/30 s–1/100000 s | |
| Minimalne oświetlenie | 0.01 lux@F2.0 (kolor, 30 ire) |
| 0.001 lux@F2.0 (b/w, 30 ire) | |
| 0 lux (ir włączony) | |
| Stosunek sygnału do szumu (s/n) | >65 db |
| Zasięg oświetlenia | Ir: 30 m; ciepłe światło: 30 m |
| Sterowanie oświetlaczem | Automatyczne / ręczne |
| Liczba oświetlaczy | 2 (multi-core light) |
| Regulacja kąta | Pan: 0°–360° |
| Tilt: 0°–90° | |
| Obrót: 0°–360° | |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Ogniskowa | 2.8 mm / 3.6 mm |
| Przysłona (f) | F2.0 |
| Kąt widzenia | 2.8 mm: h: 105.5°; v: 56.5°; d: 125.3° |
| 3.6 mm: h: 86.8°; v: 44.6°; d: 104.5° | |
| Sterowanie przysłoną | Stałe |
| Minimalna odległość ostrzenia | 2.8 mm: 1.3 m |
| 3.6 mm: 2.1 m | |
| Dori (detekcja/obserwacja/rozpoznanie/identyfikacja) | 2.8 mm: 88 m / 35.2 m / 17.6 m / 8.8 m |
| 3.6 mm: 113.6 m / 45.4 m / 22.7 m / 11.4 m | |
| Szybkość klatek | 4K@15 kl./s (cvi/ahd/tvi – pal/ntsc) |
| Cvbs: 960H | |
| Rozdzielczość wideo | 4K (3840×2160); 960H (960×576 / 960×480) |
| Tryb dzień/noc | Auto (icr) / kolor / b/w |
| Kompensacja oświetlenia | Blc / hlc / wdr |
| Wdr | Tak |
| Balans bieli | Automatyczny |
| Kontrola wzmocnienia | Automatyczna |
| Redukcja szumów | 3D nr |
| Tryby oświetlenia | Smart ir & wl (cvi, tvi); wl mode; ir mode |
| Lustro (mirror) | Tak |
| Certyfikaty | Ce-lvd: en 62368-1 |
| Ce-emc: en 55032; en 55035 | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Obsługa audio | Cvi |
| Zasięg mikrofonu | Do 8 m |
| Wyjście wideo | Cvi / tvi / ahd / cvbs (1 × bnc, dip switch) |
| Zasilanie | 12 vdc (±30%) |
| Pobór mocy | Maks. 4.1 w (ir włączony) |
| Temperatura pracy | –40 °c do +60 °c |
| Wilgotność pracy | <95% rh (bez kondensacji) |
| Temperatura przechowywania | –40 °c do +60 °c |
| Wilgotność przechowywania | <95% rh (bez kondensacji) |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Poziom ochrony antykorozyjnej | Podstawowy |
| Materiał obudowy | Metal |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) | 166.4 × 69.7 × 70.0 mm |
| Waga netto / brutto | 0.34 kg / 0.44 kg |
| Montaż | Ścienny, sufitowy, na słupie |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.