Kamera 4w1 dahua hac-hfw1500rm-il-t-0280b-dip
kamera 4w1 dahua hac-hfw1500rm-il-t-0280b-dip, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: HAC-HFW1500RM-IL-T-0280B-DIP
Kod kreskowy:
Opis
Kamera 4W1 dahua hac-HFW1500RM-il-t-0280B-dip
Najważniejsze cechy:
- Dwukierunkowa komunikacja audio (two-way talk)
- Inteligentne podświetlenie Smart light+
- Technologia Smart dual light
- Zasięg oświetlenia do 30 m
- Redukcja szumów 3DNR
- Obiektyw stałoogniskowy 3,6 mm (opcjonalnie 2,8 mm)
- Obsługa trybów Cvi / cvbs / ahd / tvi (przełączane)
- Klasa szczelności IP67, zasilanie 12 v dc
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Specyfikacja |
| Kamera | |
| Przetwornik obrazu | 5 mp cmos |
| Maksymalna rozdzielczość | 2880 (h) × 1620 (v) |
| System skanowania | Progresywny |
| Czas otwarcia migawki elektronicznej | Pal: 1/25 s – 1/100 000 s |
| Ntsc: 1/30 s – 1/100 000 s | |
| Minimalne oświetlenie | 0.01 lux@F1.6 (kolor, 30 ire) |
| 0.001 lux@F1.6 (b/w, 30 ire) | |
| 0 lux (przy włączonym oświetlaczu) | |
| Stosunek sygnału do szumu (s/n) | >65 db |
| Zasięg oświetlenia | Ir: 30 m (98.43 ft) |
| Światło ciepłe: 30 m (98.43 ft) | |
| Sterowanie oświetlaczem | Automatyczne / ręczne |
| Liczba oświetlaczy | 2 (wielordzeniowe diody) |
| Regulacja kąta | Pan: 0°–360° |
| Tilt: 0°–90° | |
| Rotacja: 0°–360° | |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Ogniskowa | 2.8 mm; 3.6 mm |
| Maksymalna przysłona | F1.6 |
| Kąt widzenia | 2.8 mm: h: 113.3°, v: 62.1°, d: 134.3° |
| 3.6 mm: h: 90.1°, v: 47.8°, d: 109.3° | |
| Sterowanie przysłoną | Stałe |
| Minimalna odległość ostrzenia | 2.8 mm: 0.8 m (2.62 ft) |
| 3.6 mm: 1.3 m (4.27 ft) | |
| Dori (wykryj / obserwuj / rozpoznaj / zidentyfikuj) | Standard en-62676-4 |
| 2.8 mm – dori | Wykryj: 59.8 m / obserwuj: 23.9 m / rozpoznaj: 12.0 m / identyfikuj: 6.0 m |
| 3.6 mm – dori | Wykryj: 77 m / obserwuj: 30.8 m / rozpoznaj: 15.4 m / identyfikuj: 7.7 m |
| Wideo | |
| Szybkość klatek | Cvi: pal: 5M@25/12.5 fps; 4M@25 fps; 1080p@25 fps |
| Ntsc: 5M@25/20/10 fps; 4M@30 fps; 1080p@30 fps | |
| Ahd: pal: 4M@25 fps; ntsc: 4M@30 fps | |
| Tvi: pal/ntsc: 5M 16:9@20 fps | |
| Cvbs: pal/ntsc: 960H | |
| Rozdzielczość | 5M (2880×1620); 4M (2560×1440); 1080p (1920×1080); 720p (1280×720); tvi 5M 16:9 (2960×1665) |
| Tryb dzień/noc | Auto (icr) / kolor / b/w |
| Blc | Blc / hlc / wdr |
| Wdr | Dwdr |
| Balans bieli | Automatyczny / strefowy |
| Kontrola wzmocnienia | Automatyczna / ręczna |
| Redukcja szumów | 3D nr |
| Tryb oświetlenia | Smart ir & wl (cvi, tvi) / wl / ir |
| Lustro (mirror) | Tak |
| Maski prywatności | Tak (8 obszarów, prostokątne) |
| Certyfikaty | Ce-lvd: en 62368-1 |
| Ce-emc: en 55032; en 55035 | |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Obsługa audio | Cvi / tvi |
| Zasięg mikrofonu | 8 m (26.25 ft) |
| Dwukierunkowa komunikacja (two-way talk) | Tak (cvi, tvi) |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Zasięg głośnika | 8 m (26.25 ft) |
| Porty | |
| Wyjście wideo | Cvi / tvi / ahd / cvbs (wybierane jednym portem bnc, dip switch) |
| Zasilanie | |
| Zasilanie | 12 vdc (±30%) |
| Zaleca się stosowanie zasilacza dla pojedynczej kamery | |
| Pobór mocy | Maks. 7.3 w (12 vdc, wled włączony) |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura pracy | –40 °c do +60 °c (–40 °f do +140 °f) |
| Wilgotność pracy | <95% rh (bez kondensacji) |
| Temperatura przechowywania | –40 °c do +60 °c |
| Wilgotność przechowywania | <95% rh (bez kondensacji) |
| Klasa ochrony | IP67 |
| Poziom antykorozyjny | Podstawowa ochrona |
| Przeznaczone do zastosowań ogólnych, bez specjalnych wymagań antykorozyjnych. | |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Metal |
| Wymiary produktu (d×s×w) | 166.4 × 69.7 × 70.0 mm (6.55" × 2.74" × 2.76") |
| Waga netto | 0.36 kg (0.79 lb) |
| Waga brutto | 0.46 kg (1.01 lb) |
| Montaż | Montaż na ścianie, suficie lub pionowym słupie |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.