Kamera 4w1 dahua hac-hfw1500r-z-il-a-27135-s3-dip
kamera 4w1 dahua hac-hfw1500r-z-il-a-27135-s3-dip, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: HAC-HFW1500R-Z-IL-A-27135-S3-DIP
Kod kreskowy: 6937552425927
Opis
Kamera 4w1 dahua hac-HFW1500R-z-il-a-27135-S3-dip
Najważniejsze cechy:
- Obsługa rozdzielczości 5 mp w formacie 16:9 wymaga aktualizacji firmware rejestratora xvr do wersji V4.001.0000004.1.r.220323 lub nowszej.
- Maksymalnie 25 kl./s przy 5 mp (format 16:9).
- Technologia starlight – bardzo dobra jakość obrazu przy słabym oświetleniu.
- 3D nr – cyfrowa redukcja szumów.
- Smart dual light – inteligentne podwójne doświetlenie.
- Smart zoom lighting – inteligentne dostosowanie oświetlenia przy zoomie.
- Zasięg oświetlenia do 80 m.
- Wbudowany mikrofon.
- Zmotoryzowany obiektyw 2.7–13.5 mm.
- Obsługa standardów cvi / cvbs / ahd / tvi.
- Obudowa odporna na warunki atmosferyczne IP67.
- Zasilanie 12 v dc.
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Specyfikacja |
| Liczba klatek / standard wideo | Cvi: pal: 5M@25 fps; 5M@12.5 fps; 4M@25 fps; 1080p@25 fps / ntsc: 5M@25 fps; 5M@20 fps; 5M@10 fps; 4M@30 fps; 1080p@30 fps |
| Ahd: pal: 4M@25 fps; ntsc: 4M@30 fps | |
| Tvi: pal/ntsc: 5M 16:9@20 fps | |
| Cvbs: pal/ntsc: 960H | |
| Rozdzielczość | 5M (2880 × 1620); 4M (2560 × 1440); 1080p (1920 × 1080); 960H; tvi 5M 16:9 (2960 × 1665) |
| Tryb dzień/noc | Auto (icr) / kolor / b&w |
| Kompensacja światła | Blc; hlc; wdr |
| Wdr | Dwdr |
| Balans bieli | Automatyczny; balans strefowy |
| Kontrola wzmocnienia | Automatyczna / ręczna |
| Redukcja szumów | 3D nr |
| Tryb doświetlenia | Smart ir & wl (cvi, tvi); tryb wl; tryb ir |
| Lustrzane odbicie obrazu | Tak |
| Maski prywatności | Wł./wył. (8 obszarów prostokątnych) |
| Wyjście wideo | Cvi / tvi / ahd / cvbs przez 1 port bnc (przełącznik dip) |
| Temperatura pracy | –30°c do +60°c |
| Wilgotność pracy | <95% rh, bez kondensacji |
| Temperatura przechowywania | –30°c do +60°c |
| Wilgotność przechowywania | <95% rh, bez kondensacji |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Odporność antykorozyjna | Podstawowa ochrona |
| Typ obiektywu | Zmotoryzowany varifocal |
| Auto focus | Nie |
| Mocowanie obiektywu | φ14 |
| Ogniskowa | 2.7–13.5 mm |
| Jasność obiektywu | F1.6 |
| Kąt widzenia | H: 32.7°–111.8°; v: 18.4°–58.3°; d: 37.5°–135.2° |
| Sterowanie przysłoną | Stała |
| Minimalna odległość ostrzenia | 1.2 m |
| Dori – szeroki kąt | Detekcja: 65.4 m; obserwacja: 26.2 m; rozpoznanie: 13.1 m; identyfikacja: 6.5 m |
| Dori – tele | Detekcja: 202 m; obserwacja: 80.8 m; rozpoznanie: 40.4 m; identyfikacja: 20.2 m |
| Przetwornik obrazu | 1/2.7" cmos |
| Liczba megapikseli | 5 mp |
| Typ kamery | Bullet |
| Maksymalna rozdzielczość | 2880 × 1620 |
| System skanowania | Progressive scan |
| Migawka elektroniczna | Pal: 1/25–1/100000 s; ntsc: 1/30–1/100000 s |
| Minimalne oświetlenie | 0.01 lux (kolor); 0.001 lux (b/w); 0 lux z oświetlaczem |
| Stosunek sygnału do szumu | >65 db |
| Zasięg oświetlacza | Ir: 80 m; światło białe: 60 m |
| Sterowanie oświetlaczem | Automatyczne |
| Liczba diod | 4 (multi-core light) |
| Regulacja ustawienia | Pan: 0°–360°; tilt: 0°–90°; rotation: 0°–360° |
| Przełącznik sd/hd | Dip switch |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Audio kamery | Cvi; tvi |
| Zasięg mikrofonu | 8 m |
| Materiał obudowy | Metal |
| Wymiary | 209.9 × 90.4 × 90.4 mm |
| Waga netto | 0.54 kg |
| Waga brutto | 0.70 kg |
| Montaż | Ścienny; sufitowy; na słupie |
| Certyfikaty | Ce-lvd: en 62368-1; ce-emc: en 55032; en 55035 |
| Zasilanie | 12 vdc (±30%) |
| Pobór mocy | Maks. 7.4 w (ir włączone) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.