Kamera 4w1 dahua hac-hfw1200rm-il-t-0280b-dip
kamera 4w1 dahua hac-hfw1200rm-il-t-0280b-dip, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: HAC-HFW1200RM-IL-T-0280B-DIP
Kod kreskowy:
Opis
Kamera 4W1 dahua hac-HFW1200RM-il-t-0280B-dip
Najważniejsze cechy:
- Maks. 30 kl./s przy rozdzielczości 1080p
- Dwukierunkowa komunikacja audio (two-way talk)
- Inteligentne podwójne oświetlenie (smart dual light)
- Technologia smart light+
- Redukcja szumów 3D nr
- Zasięg oświetlenia do 30 m
- Obiektyw stałoogniskowy 3,6 mm (opcjonalnie 2,8 mm)
- Przełączane tryby cvi/cvbs/ahd/tvi
- Klasa szczelności IP67, zasilanie 12 v dc
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Dane |
| Kamera | |
| Przetwornik obrazu | 2 mp cmos |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 (h) × 1080 (v) |
| System skanowania | Progresywny |
| Prędkość migawki elektronicznej | Pal: 1/25 s – 1/100 000 s |
| Ntsc: 1/30 s – 1/100 000 s | |
| Minimalne oświetlenie | 0.01 lux@F2.0 (kolor, 30 ire) |
| 0.001 lux@F2.0 (cz/b, 30 ire) | |
| 0 lux (przy włączonym oświetlaczu) | |
| Stosunek sygnału do szumu | >65 db |
| Zasięg oświetlenia | 30 m |
| Sterowanie oświetlaczem | Automatyczne / ręczne |
| Liczba diod | 2 (światło wielordzeniowe) |
| Zakres regulacji | Pan: 0°–360° |
| Tilt: 0°–90° | |
| Rotacja: 0°–360° | |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Ogniskowa | 2,8 mm; 3,6 mm |
| Maksymalny otwór przysłony | F2.0 |
| Kąt widzenia | 2,8 mm: h: 111,3°; v: 60,8°; d: 134,2° |
| 3,6 mm: h: 89°; v: 48,2°; d: 109,1° | |
| Sterowanie przysłoną | Stałe |
| Minimalna odległość ostrzenia | 2,8 mm: 0,5 m |
| 3,6 mm: 0,7 m | |
| Zasięg dori | |
| 2,8 mm | Wykrycie: 40,6 m |
| Obserwacja: 16,2 m | |
| Rozpoznanie: 8,1 m | |
| Identyfikacja: 4,1 m | |
| 3,6 mm | Wykrycie: 49,9 m |
| Obserwacja: 20,0 m | |
| Rozpoznanie: 10,0 m | |
| Identyfikacja: 5,0 m | |
| Opis dori | Dori (detect, observe, recognize, identify) – standard en-62676-4 określający możliwość rozpoznania osób lub obiektów w polu widzenia kamery. Wartości nie odnoszą się do funkcji inteligentnych. |
| Wideo | |
| Szybkość klatek | Cvi: pal: 1080p@25 fps; ntsc: 1080p@30 fps |
| Ahd: pal: 1080p@25 fps; ntsc: 1080p@30 fps | |
| Tvi: pal: 1080p@25 fps; ntsc: 1080p@30 fps | |
| Cvbs: pal/ntsc: 960H | |
| Rozdzielczość | 1080p (1920 × 1080); 960H (960 × 576 / 960 × 480) |
| Tryb dzień/noc | Auto (icr) / kolor / czarno-biały |
| Blc | Blc; hlc; wdr |
| Wdr | Dwdr |
| Balans bieli | Automatyczny |
| Wzmocnienie | Automatyczne / ręczne |
| Redukcja szumów | 3D nr |
| Tryb oświetlenia | Smart ir & wl; tryb wl; tryb ir |
| Odbicie lustrzane | Tak |
| Zasięg mikrofonu | 8 m |
| Certyfikaty | Ce-lvd: en 62368-1 |
| Ce-emc: en 55032; en 55035 | |
| Dźwięk | |
| Wbudowany mikrofon | Tak, do 8 m |
| Obsługa audio | Cvi; tvi |
| Dwukierunkowa komunikacja (two-way talk) | Tak |
| Wbudowany głośnik | Tak, do 8 m |
| Porty | |
| Wyjście wideo | Cvi / tvi / ahd / cvbs (1 port bnc, przełącznik dip) |
| Zasilanie | |
| Napięcie zasilania | 12 v dc (±30%) – zalecane zasilanie pojedynczej kamery |
| Pobór mocy | Maks. 6,6 w (przy włączonym ir) |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura pracy | –40 °c do +60 °c |
| Wilgotność pracy | <95% (bez kondensacji) |
| Temperatura przechowywania | –40 °c do +60 °c |
| Wilgotność przechowywania | <95% (bez kondensacji) |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Poziom ochrony antykorozyjnej | Podstawowy |
| Budowa | |
| Materiał obudowy | Metal |
| Wymiary | 166,4 mm × 69,7 mm × 70,0 mm (d × s × w) |
| Waga netto | 0,36 kg |
| Waga brutto | 0,46 kg |
| Sposób montażu | Montaż na ścianie, suficie lub pionowym słupie |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.