Kamera 4w1 dahua hac-hfw1200c-0280b-s6
kamera 4w1 dahua hac-hfw1200c-0280b-s6, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: HAC-HFW1200C-0280B-S6
Kod kreskowy:
Opis
Kamera 4W1 dahua hac-HFW1200C-0280B-S6
Najważniejsze cechy
- Rozdzielczość maks. 30 kl./s przy 1080p
- Możliwość przełączania Cvi / cvbs / ahd / tvi
- Obiektyw stałoogniskowy 2,8 mm, (Kąt widzenia 101 °)
- Maks. Zasięg oświetlacza Ir 30 m, smart ir
- Ochrona IP67
- Zasilanie DC12V
Specyfikacja
| Standard: | Ahd, hd-cvi, hd-tvi, cvbs |
| Przetwornik: | 1/2.7 " progressive scan cmos |
| Wielkość matrycy: | 2.1 mpx |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 - 1080p |
| 1280 x 720 - 720p | |
| 960 x 576 - 960H | |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | 101 ° (dane producenta) |
| 98 ° (nasze testy) | |
| Zasięg oświetlacza ir: | 30 m |
| Regulacja mocy oświetlacza ir: | Automatyczna |
| Wyjście wideo: | Ahd / hd-cvi / hd-tvi / cvbs, 1 vpp / 75 ω |
| Audio: | |
| Stosunek sygnał/szum (s/n): | > 65 db |
| Menu ekranowe osd: | |
| Wybrane funkcje: | D-wdr - szeroki zakres dynamiki oświetlenia |
| 2D-dnr - cyfrowa redukcja szumu w obrazie | |
| F-dnr (defog) - redukcja szumów związanych z opadami atmosferycznymi | |
| Blc/hlc - kompensacja światła tła / silnego światła | |
| Tryb dzień/noc | |
| Icr - mechaniczny filtr podczerwieni | |
| Agc - automatyczna regulacja wzmocnienia obrazu | |
| Automatyczny balans bieli | |
| Sharpness - wyostrzanie konturów obrazu | |
| Mirror - odbicie lustrzane obrazu | |
| Strefy prywatności | |
| Zasilanie: | 12 v dc / 225 ma |
| Pobór mocy: | ≤ 2.7 w |
| Obudowa: | Compact, plastik |
| Kolor: | Biały / czarny |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -40 °c ... 60 °c |
| Waga: | 0.17 kg |
| Wymiary: | 161 x 70 x 70 mm |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.